Hakkımızda

FuyaSoft olarak 2004 yılında web tasarım, alan adı kaydı ve web hosting hizmeti sağlamaktayız. 2008 yılı itibariyle web yazılım alanında hizmet vermeye başladı. 

Teknolojiye ve gelişmeye önem veren firmamız hizmet yelpazesine
E-TicaretSEO ve Dijital Pazarlamayı da ekledi. FuyaSoft olarak, markamıza ve her zaman adından söz ettirmeyi başaran kalitemize güveniyoruz.

Amacınız kaliteli hizmet almaksa; Dayanaksız vaatlerle, işin alındığı andan itibaren başlayan sorunlarla, cevapsız çağrılar ve bir türlü bitmeyen işlerden sıkıldıysanız artık yeni çözüm ortağınız FuyaSoft.

Yapmadığımız veya yapamayacağımız işin sözünü vermiyoruz!

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan FuyaSoft, sağlamış olduğu hizmetlerde tamamı kendisine ait donanımlar ile hizmet sunmaktadır. Narinhosting, İzmir, Bursa ve Fransa'da kendi donanımları ile farklı lokasyonlar üzerinden hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

FuyaSoft, 2004 yılından günümüze kadar olan süreçte hosting ve sunucu hizmetleri sunan istikrarlı bir şirkettir. Potansiyel ve aktif müşteri kitlesine; website, özel uygulama ve programlar için barındırma çözümleri sunmaktadır. Başlıca hizmetlerimiz,

Alanadı, Hosting, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu, Sunucu Barındırma, Lisans Hizmetleri, SSL Sertifikası, Web Tasarım, E-Ticaret Yazılımları ve Teknik hizmetler sağlamaktadır.

Bireysel ve kurumsal kitle için birbirinden özel çözümler üretebilen profesyonel bir ekibe sahip bir şirkettir.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek bu gelişime katkıda bulunmak ve insanlığa yarar sağlamak ilk hedefimiz. Bilişim Teknolojileri alanında "insanların zamanlarından tasarruf sağlamaları" için elimizden gelen gücü yatırımlarımızla şekillendireceğimize inanıyoruz. FuyaSoft olarak, sadece Türkiye'de değil, Dünya'nın her yanında veri çözümleri sunan ve insanlığa katkı sağlayan teknoloji şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Ulaşacağımız her noktayı bir durak bilip daha iyisine ulaşmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz.

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

1 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar: